Marija Garbenienė || Gydytoja - sveikatos specialistė

Gydytoja - sveikatos specialistė Marija mūsų klinikoje atlieka fizeoterapines procedūras, kurios pacientams padeda pagreitinti ir ženkliai palengvinti gijimo procesą o taip pat išvengti ligų komplikacijų bei efektyviai pašalinti skausmo, uždegimo, traumų ir lėtinių ligų atsiradimo priežastis.  Fizeoterapines procedūras Marija atlieka nuo 2011 metų.

Gydytoja mūsų klinikos pacientams padeda subalansuoti skirtingų organizmo sistemų ir funkcijų darnią veiklą bei pagerinti savijautą po įvairių traumų ir ligų. Galite  drąsiai kreiptis pagalbos esant sąnarių judesių sutrikimams ar uždegimui, atramos – judamojo aparato sutrikimams, ydingai laikysenai taip pat esant raiščių ir raumenų patempimams, miospazmams ar trigeriniams taškams, jaučiant lėtinius kaklo, galvos, juosmens, sąnarių bei raumenų skausmus. Fizeoterapinės procedūros padeda atstatyti natūralų organizmo atsikūrimo ir audinių regeneracijos mechanizmą, kuris ženkliai pagreitina gijimo ir audinių regeneracijos procesą.

 

Gydytoja Marija atlieka sveikatą gerinančias bei kūną stiprinančias procedūras, kurios mažina stresą ir įtampą, padeda išsivaduoti iš fizinio ir psichologinio nuovargio, greičiau gyti įvairių audinių pažeidimams, greičiau atstato darbingumą bei pagerina bendrą savijautą. Jei turite sveikatos problemų ar jaučiate varginančius skausmus, kviečiame užsiregistruoti individualiai konsultacijai, kurios metu gydytoja įvertins Jūsų sveikatos būklę ir pateiks rekomendacijas, kaip efektyviausiai gydyti Jūsų negalavimus.

Natūrali medicina
Mūsų klinikoje taikomi tik natūralios medicinos sveikatinimo ir gydymo metodai, kurie padeda išsaugoti ir palaikyti Jūsų sveikatą.
Greitas rezultas
Skausmų ir ligų gydymo rezultatai pasiekiami labai greitai, tad problemos sprendimui dažnai užtenka vos kelių apsilankymų.
Individualus gydymas
Kiekvienam pacientui individualiai parenkame sveikatinimo programą ir procedūras, atsižvelgiant į ligos ar skausmo atsiradimo priežastis.
Saugios procedūros
Mūsų klinikoje taikomi gydymo metodai yra visiškai saugūs, todėl visos procedūros gali būti skiriamos įvairaus amžiaus pacientams.
Jokio skausmo
Visos procedūros yra atliekamos be skausmo, jos neturi jokio neigiamo šalutinio poveikio, pacientams padedame pasveikti nevartojant vaistų.
Gyvenimui be ligų
Teikiame naudingas, gijimą pagreitinančias ir palengvinančias sveikatinimo bei gydymo procedūras, kurios padeda greičiau įveikti ligas.
AMT klinika - Jūsų sveikatos namai!
E-solution: PIXELART
Cookies disclaimer
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų klinikos veikla!
Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
Paslaugų užsakymas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkanti laiką:

*Gavus užklausą, susisieksime su Jumis ir patvirtinsime Jūsų rezervacjos laiką!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).