Teikiame sveikatą gerinančias bei kūną stiprinančias procedūras, kuriomis siekiame puoselėti Jūsų sveikatą!

Mums rūpi kiekvieno žmogaus sveikata, todėl teikiame sveikatinimo bei gydymo procedūras, kurios padeda greičiau įveikti ligas ir susigrąžinti gerą savijautą. Teikiame įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir kūno puoselėjimo klausimais.

Mūsų klinikoje ilgametę patirtį turinčios gydytojos - sveikatos specialistės, atlieka įvairias sveikatą gerinančias bei kūną stiprinančias ir puoselėjančias procedūras, kurios mūsų klinikos pacientams padeda stiprinti organizmą, gerinti savijautą, pasveikti po įvairių traumų, o, svarbiausia, malšinti skausmus bei greičiau atstatyti darbingumą ir išvengti komplikacijų lėtinių lygų metu. 
 
Jei tam tikroje kūno vietoje jaučiate ilgalaikius skausmus, spazmus ar kitus nerimą keliančius negalavimus, tai ženklas, kad viena ar kelios Jūsų kūno sistemos yra sutrikusios. Tokiu atveju kviečiame užsukti į mūsų kliniką, kurioje atliksime Jūsų sveikatos būklės ir kūno sistemų nuodugnius tyrimus ir diagnozuosime sistemos sutrikimo bei skausmų priežastis. Tam, kad pasiektume maksimaliai efektyvų, ilgalaikį ir veiksmingą gydymo poveikį, kiekvienam pacientui gydymo ir profilaktikos procedūros mūsų klinikoje yra taikomos individualiai, atsižvelgiant į paciento gretutines ligas, sveikatos būklę, amžių, organizmo reakciją į fizinius veiksnius bei ligos tipą ir simptomatiką. Kiekvienam pacientui mūsų klinikoje yra sudaromas individualus gydymo ir profilaktikos procedūrų planas.
 
Naudojame šiuolaikišką įrangą, kuri padeda sėkmingai gydyti įvairias ligas bei pašalinti įvairių ligų bei skausmų priežastis. Mūsų taikomos natūralios medicinos gydymo metodikos yra orientuotos į fiziologinių, anatominių ir biomechaninių sistemų funkcinę pusiausvyrą. Esame tam, kad padėtume rasti ligos priežastis ir užkirstume kelią kitų ligų galimam atsiradimui. Taikant laiko patikrintus natūralios medicinos diagnozavimo ir sveikatingumo metodus, padedame žmogaus organizmui pačiam atsistatyti fiziologines funkcijas, sustiprinti imunitetą, aktyvuoti gynybines organizmo funkcijas, gerinti judesių mechaniką bei paskatinti organizmo savireguliacijos procesus. Sveikatos pagerėjimo poveikis dažnai yra pastebimas jau po pirmojo apsilankymo mūsų klinikos procedūrose. Pas mus Jūsų laukia platus procedūrų ir sveikatos priežiūros paslaugų spektras, itin šiltas ir betarpiškas bendravimas, kvalifikuota patyrusių gydytojų pagalba ir, žinoma, plačiai išbandytų gydymo metodų bei procedūrų taikymas.

Natūrali medicina
Mūsų klinikoje taikomi tik natūralios medicinos sveikatinimo ir gydymo metodai, kurie padeda išsaugoti ir palaikyti Jūsų sveikatą.
Greitas rezultas
Skausmų ir ligų gydymo rezultatai pasiekiami labai greitai, tad problemos sprendimui dažnai užtenka vos kelių apsilankymų.
Individualus gydymas
Kiekvienam pacientui individualiai parenkame sveikatinimo programą ir procedūras, atsižvelgiant į ligos ar skausmo atsiradimo priežastis.
Saugios procedūros
Mūsų klinikoje taikomi gydymo metodai yra visiškai saugūs, todėl visos procedūros gali būti skiriamos įvairaus amžiaus pacientams.
Jokio skausmo
Visos procedūros yra atliekamos be skausmo, jos neturi jokio neigiamo šalutinio poveikio, pacientams padedame pasveikti nevartojant vaistų.
Gyvenimui be ligų
Teikiame naudingas, gijimą pagreitinančias ir palengvinančias sveikatinimo bei gydymo procedūras, kurios padeda greičiau įveikti ligas.
AMT klinika - Jūsų sveikatos namai!
E-solution: PIXELART
Cookies disclaimer
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų klinikos veikla!
Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
Paslaugų užsakymas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkanti laiką:

*Gavus užklausą, susisieksime su Jumis ir patvirtinsime Jūsų rezervacjos laiką!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).