Tatjana Strujeva

Tatjana Strujeva – gydytoja neurologė – sveikatos specialistė, natūralios medicinos srityje dirbanti jau 20 metų, specializuojasi ligų bei skausmų diagnostikoje ir jų gydyme. Natūralioji medicina suprantama kaip visumos – kūno ir psichikos, o ne specializuota atskirų organų medicina. Gydymo sritys apima neurologiją, manualinę terapiją bei taikomąją kineziologiją.

Mūsų klinikoje daug dėmesio skiriama individualioms konsultacijoms, kurių metu įvertinama Jūsų kūno funkcinė būklė, nustatomos skausmo, uždegimo ar lėtinių ligų atsiradimo priežastys, parenkamos ir atliekamos gydymo ir profilaktikos procedūros. Taikomas holistinis gydymas - tai kompleksinio gydymo koncepcija, pagal kurią serga visas organizmas, o ne tik kai kurie organai. Liga – tai individualus procesas, kuris vyksta kiekviename organizme skirtingai ir todėl reikalauja individualiai pritaikyto gydymo.

Plačiau
Žiūrėti video
Marija Garbenienė

Gydytoja – sveikatos specialistė Marija mūsų klinikoje atlieka fizeoterapines procedūras, kurios mūsų klinikos pacientams padeda pagreitinti ir ženkliai palengvinti gijimo procesą. Marija mūsų klinikos pacientams padeda išvengti ligų komplikacijų bei efektyviai pašalinti skausmo, uždegimo, traumų ir lėtinių ligų atsiradimo priežastis. Fizeoterapines procedūras Marija atlieka nuo 2011 metų.

Gydytoja mūsų klinikos pacientams padeda subalansuoti skirtingų organizmo sistemų ir funkcijų darnią veiklą bei pagerinti savijautą po įvairių traumų ir ligų. Galite  drąsiai kreiptis pagalbos esant sąnarių judesių sutrikimams ar uždegimui, atramos – judamojo aparato sutrikimams, ydingai laikysenai taip pat esant raiščių ir raumenų patempimams, miospazmams ar trigeriniams taškams, jaučiant lėtinius kaklo, galvos, juosmens, sąnarių bei raumenų skausmus. Fizeoterapinės procedūros padeda atstatyti natūralų organizmo atsikūrimo ir audinių regeneracijos mechanizmą, kuris ženkliai pagreitina gijimo ir audinių regeneracijos procesą.

Plačiau
Žiūrėti video
AMT klinika - Jūsų sveikatos namai!
E-solution: PIXELART
Cookies disclaimer
Uždaryti
Malonu, kad domitės mūsų klinikos veikla!
Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.
Greita UŽKLAUSA
Paslaugų užsakymas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkanti laiką:

*Gavus užklausą, susisieksime su Jumis ir patvirtinsime Jūsų rezervacjos laiką!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).